Այս սղջիկը որովայնի սուր ցավերով հիվանդանոց տեղափոխվեց. բժիշկների հայտնածը շոկի ենթարկեց բոլորին (լուսանկարներ, տեսանյութ)
Այս պատմությունը կստիպի հավատալ հրաշքի, նույնիսկ վատատեսներին:
24-ամյա Էմմա Մյուրրեի քաշը մի քանի ամսվա ընթացքում կտրուկ ավելացել էր, սակայն աղջիկն այլ խնդիրներ ուներ, այդ պատճառով էլ նա դրան մեծ նշանակություն չէր տալիս: Սակայն մի օր, նրան անմիջապես հիվանդանոց տարան՝ որովայնի ուժեղ ցավով, և պարզվեց, որ աղջիկը ծննդաբերում է: Դա շոկի ենթարկեց Էմմային, քանի որ նա հղիության ոչ մի նշան չէր նկատել:
2DDF285200000578-3293259-Just_minutes_after_giving_birth_in_2013_Emma_was_told_by_doctors-a-2_1446034401540
Երբ փոքրիկը լույս աշխարհ եկավ, բժիշկներն անմիջապես նկատեցին, որ փոքրիկի գլխի չափերը անհամեմատ մեծ է նորմայից: Հետազոտություններից հետո, նրանք իմացան սարսափելի ճշմարտությունը. Տղայի մոտ հազվադեպ հանդիպող պաթոլոգիա էր՝ գոլոպրոզենցեֆալիա: Լիարժեք ուղեղի փոխարեն տղայի մոտ միայն ուղեղի կաղապարն էր զարգացել, որը մարդուն միայն շնչելու և շարժվելու հնարավորություն է տալիս, ոչ ավելին:
2DDF471200000578-3293259-This_X_ray_which_was_taken_when_Aaron_was_born_shows_that_his_br-a-1_1446034401537
Բժիշկները վստահեցնում էին Էմմային, որ նրա որդին մեկ օրից ավել չի ապրի, բայց նա չէր հուսահատվում. տղան ապրեց: Իսկ երկու տարի անց ևս մեկ հրաշք տեղի ունեցավ. փոքրիկն ասեց «մայրիկ» բառը:
2DDF283D00000578-0-image-a-2_1446029619026
Ինչպես կարելի է այսքանից հետո չհավատալ հրաշքներին: Հավատն ու մայրական սերն ունակ են հրաշքներ գործելու: