Ամուսնական մատանիներ, որոնց շնորհիվ դուք կզգաք ձեր սիրելիի սրտխփոցը աշխարհի ցանկացած ծայրից
Ձեր սիրելիի հետ կապված լինելը հիմա շատ ավելի է հեշտացել տեխնոլոգիայի շնորհիվ: Դուք կարող էիք տեսազանգվ զրուցել միմյանց հետ, տեսնել նկարները, սակայն մինչ այս դուք հնարավորություն չեք ունեցել հեռվից զգալ ձեր սիրելիի սրտխփոցը: TheTouch-ը ստեղծել է մի նոր սարք, որը ձեզ թույլ է տալիս զգալ ձեր սիրելիի սրտի բաբախյունները:
6000 տարի առաջ մարդիկ սկսեցին իրենց մատանիները դնել հենց չորրորդ մատի վրա, քանի որ հավատում էին, որ այդ մատով անցնող երակը ուղղակիորեն կապված է սրտի հետ: Եվ իսկապես այդ ամենի վրա հենվելով՝ TheTouch-ը ստեղծել է մատանիներ, որոնցով կարելի է զգալ այդ մատանին կրողի սրտխփոցը:
Այս մատանիները ունեն շատ պարզ դիզայն և կազմված են չժանգողտվող պողպատից կամ էլ վարդագույն ոսկուց: Նրանք ունեն շափյուղա բյուրեղապակիով մակերես, ինչը մատանին ամուր է դարձնում և պաշտպանում քերծվածքներից, քանի որ շափյուղը երկրորդ ամենակարծր նյութն է աշխարհում:
Բացի այդ՝ այս մատանիները նաև ջրակայուն են:
Մատանին կապվում է իր ծրագրին Bluetooth-ի միջոցով: Ուղղակի թեթև սեղմեք մատանուն, երբ որ կապված եք համացանցին: Հենց այդ պահից դուք կլսեք ձեր սիրելիի սրտի բաբախյունները տվյալ պահին:
Մատանին կարող է 14 ժամ անդադար աշխատել: Մատանիներն ունեն լիցքավորիչներ:
Ահա թե ինչ տեսք ունի ծրագիրը:
Իսկ սրանք մատանիները և դրանց լիցքավորիչներն են:
Մատանիների ոսկյա տարբերակը միջազգային շուկայում առկա կլինեն 2016 թվականի նոյեմբերին (2990$ արժողությամբ), իսկ պողպատյա տարբերակները կլինեն 2016-ի դեկտեմբերին (599$ արժողությամբ):