12784757_555293804629300_789032697_n12782008_555293774629303_38809445_n
Նույնիսկ առաջին սիրո խոստովանությունը այս զույգի մոտ չի եղել այնպես, ինչպես սովորաբար լինում է` ռոմանտիկ միջավայր, երաժշտություն և այլն... Ներսեսը մի քանի օր շարունակ Լուիզային առաջարկում էր հանդիպել, սակայն ամեն ինչ ապարդյուն էր անցնում... և մեր համարձակ հերոսը որոշեց այդ կարևոր խոսքերը ասել հենց հեռախոսով...
12784270_555293797962634_410611942_n12736172_555293794629301_688219660_n12782217_555293784629302_6518548_n
Ներսեսն և Լուիզան սիրում են պարբերաբար միմյանց անակնկալներ մատուցել` դրա համար օգտագործելով բոլոր առիթները` այդպիսով իրենց յուրաքանչյուրը օրը վերածելով հետաքրքիր արկածի: Լուիզան մեծ սիրով հիշում է իր 20-ամյակի առթիվ Ներսեսի մատուցած անակնկալը, երբ իր սիրելին, մեքենայի պետհամարանիշները փոխած իր անունով, այցելեց նրան հենց ծննդյան գիշերը և իրեն անմոռանալի օր պարգևեց:
12767630_555212741304073_1695487094_n12782009_555213247970689_104331193_n12767410_555213234637357_1848508369_n
Wedding.am-ի կողմից Սուրբ Վալենտինի առթիվ կազմակերպված «Be my Valentines» մրցույթին մասնակցելը Լուիզայի կողմից մատուցված անակնկալ էր Ներսեսին, և ինչպես խոստովանում է մեր հերոսուհին, իրենք հիանալի ժամանակ են անցկացրել` «ամեն ինչ կազմակերպված էր բարձր մակարդակով»,-ասում է Լուիզան:
12745835_950592408358200_6692496191195694203_n12717345_950592548358186_2313347561348792022_n12705781_950593315024776_5970820224610944908_n12767259_555293831295964_20371683_n12733601_950594205024687_4033064866155699426_n