Իրինա Հարությունյան.«Փոքրիկս կողքիս է, բայց չեմ գիտակցում`ինչ է կատարվում»
Իրինա Հարությունյանը կրկնակի մայրիկ է դարձել. նրա երկրորդ բալիկը եւս տղա է: BRAVO.am-ի հետ զրույցում դերասանուհին ասել է, որ ինքն էլ, փոքրիկն էլ իրենց շատ լավ են զգում.«Այժմ տղաս հրեշտակի նման քնած է կողքիս»:
Փոքրիկը լույս աշխարհ է եկել երեկ առավոտյան` 3 կգ քաշով եւ 48 սմ հասակով: Իրինան տեղեկացրել է, որ նորածնին անվանակոչել է Դավիթ` ավագ որդու` 13-ամյա Արամի որոշմամբ.«Մեծ տղաս դեռ միայն նկարով է տեսել եղբորը, որին շատ էր սպասում, եւ ասել է, որ նրան վաղուց սիրում է:)»:
Դերասանուհու խոսքով` 13 տարվա ընդմիջումից հետո կրկին մայրանալն այլ զգացողություն է.«Սա հասուն մարդու քայլ է. այն ժամանակ չէի գիտակցում, այլ զգացողություն ունեի: Երկրորդ հղիությանս ընթացքը, ավելի զուսպ ծննդաբերությունը… ամեն ինչն այլ էր: Փոքրիկս կողքիս է, բայց կարծես դեռ չեմ գիտակցում`ինչ է կատարվում: Միայն կարող եմ ասել, որ շատ երջանիկ եմ»: