Ինչպիսի զգեստներ են նախընտրում կրել գեղեցկուհի հայ հարսնաքույրերը. ֆոտոշարք
Ցանկացած հարսանիքի ժամանակ, բացի օրվա գլխավոր հերոսուհուց` հարսիկից, շատ կարևոր է նաև նրան այդ ամբողջ օրը ուղեկցող մյուս գեղեցկուհու կամ գեղեցկուհիների (քանի որ վերջերս շատ ընդունված է դարձել մեկի փոխարեն մի քանի հարսնաքույր ունենալը) տեսքը: Դե իհարկե, դուք արդեն հասկացաք, որ Wedding.am-ը այսօր կներկայացնի հայ հարսնաքույրերին` փորձելով պարզել, թե ինչ ոճի հագուստ են նրանք նախընտրում: Եվ դատելով տարբեր հարսանիքներից հավաքված լուսանկարներից, կարելի է եզրակացնել, որ նրանք նախապատվությունը տալիս են դասական, պաստելային գույներով երեկոյան երկարափեշ զգեստներին:
Սիրելի սիրահարներ, մասնակցեք Wedding.am-ի կազմակերպած մրցույթին և շահեք աննախադեպ մրցանակ՝ Սուրբ Վալենտինը դարձնելով անմոռանալի:
12573059_758291390972767_9174923748767422348_n12095311_1006018176104541_1997980008450322574_o
Սիրելի սիրահարներ, մասնակցեք Wedding.am-ի կազմակերպած մրցույթին և շահեք աննախադեպ մրցանակ՝ Սուրբ Վալենտինը դարձնելով անմոռանալի:  12182524_930869456988117_5817959369362119319_o12466319_996281050444287_338331522678137494_o12402202_1291618357521297_4616215369936218125_o
Սիրելի սիրահարներ, մասնակցեք Wedding.am-ի կազմակերպած մրցույթին և շահեք աննախադեպ մրցանակ՝ Սուրբ Վալենտինը դարձնելով անմոռանալի:  11313180_889644381107955_5244394863778484384_o10702099_754611274611267_3752471316316520973_n