Ինձ և Սիրուշոյին մաղթում եմ հաղթանակ. Անդրեն BAMA Music awards-ի և իր նոր ռեալիթի շոուի մասին
Tert.amLife-ը գրում է.
Երգիչ Անդրեն երկար ժամանակ է, ինչ բնակվում է Միացյալ Նահանգներում: Շուտով նա իր երկրպագուներին կներկայանա նոր հեռուստանախագծով` իր նոր հեղինակային Andrenaline շոու-ծրագրով, որն իր շուրջն է համախմբել տաղանդավոր երիտասարդների:
Tert.am Life-ի հետ զրույցում աշխատասեր երգիչը պատմեց նոր նախագծի և BAMA Music մրցանակաբաշխությանը նոմինացվելու մասին:
«Ռեալիթի շոու ունենալու գաղափարը վաղուց էր ծագել ինձ մոտ և ահա որոշեցի իրականացնել այն: Դա լինելու է երաժշտական նախագիծ, որտեղ կմրցեն նոր դեմքեր: Մասնակիցները կմրցեն վոկալային տվյալներով, և ստիպված կլինեն անցնել մի շարք այլ փորձությունների միջով: Հեռուստադիտողը կկարողանա հետևել նրանց պայքարին նաև կադրից դուրս: Իսկ հաղթող մասնակիցը կունենա ինձ հետ պայմանագիր: Անհամբերությամբ սպասում եմ Andrenaline շոուի եթեր հեռարձակվելուն: Ուզում եմ, որ վերջապես, հեռուստադիտողը տեսնի մեր այս օրերի ընթացքում տարած աշխատանքի արդյունքը: Շատ տաղանդավոր, հետաքրքիր ու հմայիչ մասնակիցներ ունենք: Համոզված եմ,  նրանցից յուրաքանչյուրը կկարողանա ուրույն տեղ գրավել հեռուստադիտողների սրտերում»,- ասաց երգիչը:
Երգիչը դեռևս անցած տարվանից ծրագրել էր ԱՄՆ-ում ներկայանալ մեծ մենահամերգով: Նրա խոսքով. «Ճիշտն ասած` այս պահին ամբողջությամբ կլանված եմ ռեալիթի շոուի աշխատանքների մեջ: Շոուն իրոք ժամանկատար է և ուրիշ ոչինչ չեմ հասցնում անել այս ընթացքում, իսկ համերգի հետ կապված կոնկրետ փակագծեր դեռևս չէի ցանկանա բացել, քանի որ դեռ ինքս էլ շատ բաների շուրջ չեմ հասցրել մտածել: Բայց մենահամերգն ինձ համար լուրջ քայլ է, և կարող եմ վստահեցնել, որ այդ համերգն էլ է տարբերվելու շքեղ շոուներով և սիրված ելույթներով»:
Ինչպես արդեն նշեցինք երգիչը նոմինացված է գերմանական հեղինակավոր BAMA Music մրցանակաբաշխության «Լավագույն կատարող» անվանակարգում:
««Լավագույն կատարող» անվանակարգում ինձ հետ առաջադրված են նաև այլ սիրված անուններ, այդ թվում Ելենա Ռիստեսկան, որին հեռուստադիտողը, միգուցե հիշի «Եվրատեսիլ 2006»-ի ելույթով: Նա ներկայացնում էր Մակեդոնիան: Միասին մասնակցում էինք մրցույթին, փաստորեն, տասը տարի անց կրկին միասին ենք ներկայանալու այս անգամ նման հեղինակավոր մրցանակաբաշխությանը, ինչն ինձ համար հետաքրքիր և հաճելի զուգադիպություն է»,- նշեց երգիչը: