3. Ջուր:
Եթե դուք առաջինը տեսաք.
Ծառեր
Դուք բաց մարդ եք: Սակայն չլուծված խնդիրները վերջին շրջանում հաճախակի են փչացնում ձեր տրոմադրությունը: Պետք է ինչ-որ բան անհապաղ փոխել: Չէ՞ որ անիմաստ է անընդհատ անել նույն բանը և հույս ունենալ այլ արդյունք ստանալ: Փորձեք ձեր խնդիրներին նայել կողքից: Ի ՞նչ խորհուրդ կտայիք այն մարդուն, ով ճիշտ նույն խնդիրները կունենար: Միայն թե անկեղծ եղեք ինքներդ ձեր նկատմամբ, և կարճ ժամանակում լուծումները կգտնվեն:
Մերկ կին.
Դուք ակտիվ եք և նախաձեռնող: Տաք եղանակը ձեզ համար պարզապես էներգիայի և գաղափարների գեներատոր է: Ձեզ համար եկել է գործելու ժամանակը: Ձեր ամենաբարդ խնդիրը գործը միջև վերջ հասցնելն է՝ առանց ձեռքերը ծալելու: Եվ հիշեք` որքան ճանապարհին խոչընդոտներ կունենաք, այնքան մոտ եք ցանկալի նպատակին: Ամենադժվարը ճանապարի վերջին հատվածն անցնելն է: Մի հաձնվեք:
Ջուր.
Դուք լողում եք հոսանքին համահունչ: Ձեր կարգախոսն է. «Որքան պարզ` այնքան լավ»: Դուք չեք էլ փորձում լարվել, որպեսզի շտկեք իրավիճակը: Վախենում եք հիասթափվելո ՞ւց: Պարզապես մտածեք հետևյալի մասին. ավելի լավ է անել և զղջալ, քան չանել և զղջալ: Այդպես կարելի է ողջ կյանքն անցկացնել մոխրագույն երանգների մեջ: