Թոմ Հիդսլթոնը խոստովանել է, որ Թեյլոր Սվիֆթը իդեալական կին կլինի իր համար
Հոլիվուդյան դերասան Թոմ Հիդլսթոնը առաջին անգամ է, որ սիրային հարաբերությունների մեջ է հանրահայտ աստղի հետ: Ըստ դերասանին մոտ գտնվող աղբյուրի՝ Թոմը վստահ է, որ Թեյլորը հենց այն կինն է, ում հետ ինքը կցանկանա կապել իր կյանքը:Taylor Swift and Tom Hiddleston on the Gold Coast in Australia
Աղբյուրը նաև նշում է, որ չնայած Թեյլորը և Թոմը ընդհամենը մի քանի շաբաթ է, ինչ հանդիպում են, բայց Թոմն արդեն պոստովանել է երգչուհուն, որ ցանկանում է իր ողջ կյանքը նրա հետ անց կացնել:Taylor Swift and Tom Hiddleston arrive in Australia at Sydney International Airport
Թեյլորը հիմա իր սիրելիի հետ Ավստրալիայում է, քանի որ Թոմը այնտեղ նկարահանվում է «Թոր» ֆիլմում:Taylor Swift and Tom Hiddleston
Չնայած Թեյլորը միշտ աշխատում է և վերջին տարիներին գրեթե հանգիստ չի առել, հիմա նա վայելում է իր հանգիստը իր նոր սիրեցյալի հետ և ավելին, կարծես թե Թոմը արդեն ոգեշնչում է Թեյլորին նոր երգեր գրել:Taylor Swift is seen with her new boyfriend Tom Hiddleston having breakfast near Piazza Navona in Rome, Italy