«Սուպերմենի» սիրտը զբաղված է (լուսանկար)
«Սուպերմենի» դերով հայտնի անգլիացի դերասան Հենրի Կևիլը բացաայտումներ է կատարում իր անձնական կյանքից։ 32-ամյա դերասանը, ով հանդիպում է քոլեջի 19-ամյա ուսանողուհի Տառա Քինգի հետ, Elle ամսագրի հետ հարցազրույցում ասել է, որ  չնայած իր և ընկերուհու միջև տարիքային տարբերությանը, իրենք բազմաթիվ թեմաներ ունեն միասին խոսելու։
«Մարդիկ ասում են, որ տարիքն ուղղակի թիվ է և մարդու հասունության նշան։ Սա իսկապես ճշմարտություն է։ Սակայն այս դեպքում նա ուղղակի ֆանտաստիկ է։ Երբ ես հանդիպեցի իմ ընկերուհուն, ես չափազանց վախեցած էի։ Ես ինքս ինձ մտածում էի, խառնաշփոթ մի ստեղծիր քեզ համար»,-ասել է Կևիլը։
Չնայած Կևիլն իրեն շատ հարմարավետ է զգում այս հարաբերություններում, նաև հասկանում է մարդկանց բնական արձագանքը իրենց տարիքային տարբերությանը։ Նա նաև խոստոնաել է, որ նախկինում հանդիպել է իրենից տարիքով մեծ կնոջ հետ։
«Երբ ես 19 տարեկան էի, ես հանդիպում էի 32 տարեկան կոջ հետ»,-ասել է Կևիլը։
'People say age is just a number': In a new interview, Henry Cavill has insisted that his relationship with 19-year-old girlfriend Tara King is simply not an issue
Strong bond: When they confirmed their romance towards the end of last year, the actor was faced with a lot of criticism due to the 13 year age gap between them
She's a sport! The Mail on Sunday revealed in October that Henry and Tara were an item after they were pictured (here) together at a rugby match at Twickenham
Has he found his real-life Lois Lane? The Man of Steel star has taken Tara to his home in Jersey where she met his family
Past flames: Henry, who is gearing up for the highly anticipated Batman v Superman: Dawn of Justice movie, previously dated American actress Gina Carano and was briefly linked to Big Bang Theory star Kaley Cuoco