Կամո Թովմասյան, դու ո՞ր քլաբի դռան շունն ես, որ անծանոթ աղջկա նկար տարածես
Մարիամ Սմբատյանը Ֆեյսբուքյան իր էջում գրում է.
«Ուրեմն լսի այ լկտի, լա՞վ ես լսում, գրի ինչ ուզում ես թքած ունեմ քո վրա: Ես Ձեզ ոչինչ չեմ ասել… եթե դուք գրեք, Ձեզ հետո վատ չզգաք, որ Ձեր նկարով շատ վատ քոմենթներով ինչ-որ բան հայտնվի: Եթե գրեք, հետո չփոշմանեք». Բլոգեր, հաղորդավար Կամո Թովմասյանն ասել է լրագրողուհուն:
Հետաքրքիր է գիտեք: Եթե նրան վիրավորեր լրագրողը, հիմա համահայկական ողբ էր դրել: Ամեն դեպքում ուզում եմ հասկանամ, թե այդ ինչի՞ վրա վեր-վեր ցատկելով է Կամոն վիրավորել լրագրողուհուն:
Ու ինչի՞ց է, որ սրա նման թափթփուկ կլոուններն ու բոլորիս ուշադրության հետևանքները, կրկնում եմ բոլորիս ուշադրության հետևանքները (մեր ուշադրության շնորհիվ են հասել այս ամենին), իրենց վերապահում են էնպիսի փողոցային ու «լակոտական» բառպաշարով խոսալ լրագրողների հետ, կարծես թե Լեոնարդո Դի Կապրիոն էր, իսկ էս լրագրողն էլ իր շրջապատից էր: Այնպիսի մեծ կարծիք ունեն սրանք իրենց վրա, քեզ թվում է թե հոլիվուդը նոր են գրավել:
Տո այ Էլ-Սքայի բոմժ, այ Դար 21-ի չսպասված հյուր, այ էլիտար Գագիկ Շամշյան էտ քեզ ու՞մ տեղն ես դրել, կարողա՞ հանկարծ հոլիվուդյան աստղ ես դառել ու սենց բաներով էլ ուզում ես հայտնվել հոլիվուդյան սկանդալի էպիկենտրոնում վրեքներս խաբար չկա: Դու ո՞վ ես դառել, որ լրագրողուհուն վիրավորում ես:
Ուրեմն ինձ լսի այ բիգուձի, լավ ես լսու՞մ, գրում եմ ինչ ուզում եմ ու թքած ունեմ թե ինչ կանես: Նկարս ես տարածելու՞՞՞ Смайлик «smile» ա՜խ, ինչքան կարաս շատ ու ինչքան boyfriend ունես կասես որ տարածեն, բոլորով կպեք որ լավ տարածվի: Ու վերջում , ի՞նչ ա նշանակում «նկարներդ վատ մեկնաբանությունով կտարածեմ»: Կներեք արտահայտությանս համար, բայց դու ում, կամ որ քլաբի դռան շունն ես, որ անծանոթ աղջկա նկար տարածես՞՞ ու գիտես ինչի՞ եմ նման ձև խոսում, որովհետև էնքան են քեզ պես հղփացած-լաչառներին, հոգով աղքատ-հպարտներին, աստղայինը տարած-բերածներին բանի տեղ դրել, որ էս օրին եք հասել:
Ինչ է հարցրել որ տենց օրգազմ ես ապրել այ դեռահաս շոուբիզնեսմեն, ոչ մեկ քեզ բարոյական իրավունք չի տվել վիրավորելու էտ աղջկան, իսկ ես քեզ վիրավորում եմ նրա համար, որովետև քո համար ընդունելի է անծանոթներին վիրավորելը: Դե ես էլ Կամ ջան, ինչպես ասում են օգտվում եմ առիթից: