Արթուր Բաղդասարյանի որդու հարսանիքը Դուբայում և ապագա հարսիկի շքեղ փարթին նավի վրա (լուսանկար)
Blog.1in.am-ը գրում է.
Այսօր  Դուբայում տեղի է ունեցել «Օրինաց երկիր» կուսակցության նախագահ Արթուր Բաղդասարյանի որդու` Վահանի հարսանիքը: Նրան մենք հիշում ենք  ինքնաշեն համարանիշներով մեքենայով երթևեկելու  պատճառով ստեղծված սկանդալից: Հիշեցնեմ,որ Բաղդասարյանի որդին հունիսին նշանադրվել էր «Բելաջիո» խանութի սեփականատեր, երկար ժամանակ մաքսային համակարգում աշխատած Արմեն Ստեփանյանի դստեր՝ Մերիի հետ:  Հարսանիքի քավորը Ռուսաստանում հայերի միության նախագահ Արա Աբրահամյանն է: Վերջինս Արթուր Բաղդասարյանի հետ ընկերական և բարեկամական լավ  հարաբերությունների մեջ է:
Տեղեկություններ կան, որ զույգը իր հարսանիքը նախատեսել էր Երևանում անցկացնել, բայց չափազանց «հայրենասիրական»  նկրտումներից ելնելով, կանգ առան Դուբայում անցկացնելու տարբերակի վրա:
Երեկ Բաղդասարյանի ապագա հարսիկը նավի վրա մեծ ու շատ շքեղ  փարթի է անցկացրել, որին  մասնակցելու համար Երևանից Դուբայ է տարել իր ընկերուհիներին:
Բաղդասարյանի որդու կինը` Մերին, երկար ժամանակ աշխատել է երգչուհի Սիրուշոյի հետ որպես ոճաբան, բայց վերջին ժամանակներում նրանք էլ չեն համագործակցում: Լուսանկարում Մերիի հետ նրա քույրն է, ով Էրեբունի համայնքի թաղապետ Մհեր Սեդրակյանի որդու հետ է նշանադրված:
Սա էլ Մերիի` հավանաբար շատ հայտնի դիզայներների մոտ պատվիրված հարսանեկան զգեստն է.