Նորապսակներ, ովքեր մատանիների փոխարեն մատներին դաջվածք են արել (լուսանկարներ)
Այս սիրահար զույգերը որոշել են մատանիներ չկրել: Նրանք ընտրել են ավելի յուրօրինակ տարբերակ: Նորապսակները որոշել են դաջվածքներ անել: Դրանք, հաստատ, հավերժ կմնան իրենց կյանքում և հիշողություններում:
2e135594b40d546983cd4b5ee6ad43a9
prislali foto3e8e3890c529ad1b3a1cc62ba15c1e3f 3ece225fa112b4605d1620a20eb0d3ab 3f588071b900c18c7d3bfcd6e12db02e 6f6105a7e662af11585835b9c89fdc60 7fa49519e87e7a6fec81f062304e6c95 55bff1629acd55b3a1edfc62b44813ba 80f9ef2792fb003ce3a5745e8b9a5839 395fd8a34015218926191514bad83e2b 780b8d959eb96e5ff0f6338bb3aa8c13 396723f8a1798d0b35bbb1f6f3b3a9eb 640785ad28fb1784afbe618d5781dfd5 a3e2c0f637dca2f643f4b31bb0aa9277 a9e21c5b24d339226fb95f04885d36ca b79481924b89206906359aecec713952 bff8578234e1bc8c739f6e46692b0f7b c4f2d0671c54e9b98b85c3adafe4ef42 c889a89efaced7ad338ae0182f7dc3c3 ec3ba8ce4550096af398fd0ec255a502