Երգչուհուն զայրացնում են հատկապես Հայոց բանակի վերաբերյալ բացասական գրառումները, որոնց էլ նա բուռն է արձագանքում։
«Չի կարելի դատարկամտությամբ սոցցանցերը մրոտեն` հօգուտ թշնամու: Երկրին խնամքով պետք է վերաբերվել: Երկրի ներսում ինչ անում եք` արեք, բայց սոցցանցերում պետք չէ ամեն ինչ գրել, առավել ևս բանակի թեմայով, որովհետև բանակն այս պահին թեժ և չափազանց գերզգայուն վիճակում է գտնվում»,- կարծում է երգչուհին։
8148_10153624959946977_4598946128407663037_n
Վրացիները արգելում են են հայ վարորդների մուտքը Հայաստան պահանջելով 700 դոլար. բեռնատարի վարորդԵս պետք է այնտեղ չլինեի․ Մխիթարյանը խոսել է իր խփած գոլի մասին Ռուսների պատճառով` բանակցություններում էական արդյունքներ չկան. Զելենսկի Իսպանիայում հաքերը շքեղ հյուրանոցների համար ընդամենը մեկ ցենտ է վճարել Հայտնի են դարձել 2026 թվականի ամենահուսալի ավտոմեքենաները Հոլիվուդյան Top 5 ամենաթեժ սկանդալները, որոնք ցնցեցին աշխարհը Իսկ հյուր չհարգողին ոնց էին անվանում Գյումրիում, հիշո՞ւմ եք․ Ռուբեն ՄխիթարյանԱՄՆ-ում կործանիչից արձակվող անօդաչու սարք են ստեղծել Իրանը հայտնել է փետրվարի 26-ին ԱՄՆ-ի հետ հնարավոր նոր բանակցությունների մասին 103 տարեկանում կյանքից հեռացել է գնդապետ Պետրոս Պետրոսյանը «Ատալանտան» տանը կամային հաղթանակ տարավ «Նապոլիի» նկատմամբ Վրաստանը 2024-ին ավելի շատ օտարերկրյա ուղղակի ներդրում է ստացել, քան Հայաստանն ու Ադրբեջանը միասին վերցրածԱՄՆ-ն տասնամյակների ընթացքում առաջին անգամ Թայվանից ավելի շատ ապրանք է ներկրել, քան մայրցամաքային ՉինաստանիցՀրդեհ արտադրամասում․ հրշեջ-փրկարարները մեկուսացրել են բռնկված հրդեհը Գլոբալ տաքացումը վտանգի տակ է դնում սուրճի համաշխարհային շուկան Աֆղանստանը Պակիստանին մեղադրել է տարածքային ամբողջականությունը խախտելու մեջ Ուկրաինային անհրաժեշտ է ևս 250 000 զինծառայող՝ Ռուսաստանին հաղթելու համար. TimesԼվովում ձերբակալել են ահաբեկչությունը կատարելու մեջ կասկածվող կնոջը Շան լիզելուց հետո կնոջ բոլոր վերջույթներն անդամահատել են Ինչո՞ւ է կարմրուկը դեռևս սպառնում Եվրոպային Լա Լիգան կուսումնասիրի Իսպանիայի առաջնության 25-րդ տուրի «Օսասունա»-«Ռեալ» հանդիպման տեսագրությունըԻրանի Փարանդ քաղաքում մի քանի պայթյnւն է որոտացել Հաղթանակ կամրջի տակ հայտնաբերվել է տղամարդու մարմին Ամբողջ այս մրցաշարը փողի մասին է՝ փող, փող ու էլի փող․ Բլատերը քննադատել է ԱԱ-2026-ըՀնդկաստանը հետաձգել է ԱՄՆ-ի հետ առևտրային բանակցությունները՝ մաքսատուրքերի անորոշության պատճառովԵվրոպացիները Ժնևում նստած էին նախասրահում ու սուրճ էին խմում, մինչ եռակողմ բանակցությունները ընթանում էին․ ԼավրովՀայաստանում կգործեն մթերման կայաններ, որոնք գյուղացուց մթերքը կընդունեն կայուն գնով, կփաթեթավորեն և կարտահանեն․ Նարեկ ԿարապետյանԵթե պшտերազմն ավարտվի, Ուկրաինայի ֆինանսավորումն էլ կավարտվի․ Օրբան Թրամփը հայտարարել է նախկինում սահմանված մաքսատուրքերը 10%-ից 15% բարձրացնելու մասինBottega Veneta-ն թարմացնում է Veneta պաշտամունքային պայուսակը՝ 11 գույն, չորս չափս և անհավանական բարձր գինԺողովուրդը խաղից դուրս է, ընտրությունը իմիտացիա․ ինչպես է վերարտադրվում իշխանությունը․ Էդմոն ՄարուքյանԱՄՆ֊ն տարածաշրջանում ահռելի քանակությամբ զենք է կուտակում. Արշակ ԿարապետյանԶելենսկին պատժամիջոցներ է սահմանել 46 ռուսաստանցու և Իրանի 2 քաղաքացու նկատմամբԲա չիմացաք․ ո՞վ է բերել Նիկոլին․ Արմեն ԱշոտյանՀորոսկոպ. Ի՞նչ է պակասում յուրաքանչյուր կենդանակերպի նշանին Իրանը չի զիջի համաշխարհային տերությունների ճնշման տակ․ Փեզեշքիան ՆԱՍԱ-ն նախատեսում է մարտի սկզբին տիեզերագնացներ ուղարկել Լուսին Զելենսկին ՆԱՏՕ-ի գլխավոր քարտուղարի հետ քննարկել է եռակողմ բանակցությունները Տեխնիկապես նրանք տարբեր են, սակայն հոգեբանական առումով շատ նման են. Դիբալան՝ Մեսսիի և Ռոնալդուի մասինՃՏՊ Երևան-Սևան ավտոճանապարհին Ընտրություններին կմասնակցենք ԲՀԿ-ի հետ՝ միանում ենք Գագիկ Ծառուկյանի «Առաջարկ Հայաստանին» ծրագրին Ընտրություններին կմասնակցենք ԲՀԿ-ի հետ․ միանում ենք Գագիկ Ծառուկյանի «Առաջարկ Հայաստանին» ծրագրին․ Սուրեն Սուրենյանց Սպասվում են տեղումներ, բուք, ջերմաստիճանը կնվազի Որքան էլ փորձ արվի ուղղորդել կամ պարտադրել օրակարգ, վերջնական խոսքը միևնույն է մնում է քաղաքացուն․ Ռիտա ՏոնոյանԳրոսմայստեր Արամ Հակոբյանը հաղթել է Տաշքենդում անցկացված «Al-Beruniy» շախմատի միջազգային մրցաշարի «Masters» խմբում Մենք Ուկրաինային տվել ենք այն ամենը, ինչ կարող էինք․ մենք այլևս ոչինչ չենք կարող անել․ Ֆինլանդիայի ԱԳ նախարար Արթուր Ավետիսյանը մարմնամարզության Աշխարհի գավաթի խաղարկության Օղակների վարժության եզրափակիչում դարձել է հաղթող Վեհափառ Հայրապետը հրաժարվել է ցուցմունք տալ․ փաստաբան Երևան-Սևան-Իջևան ավտոճանապարհին բшխվել են «Nissan Rogue»-ը և «Volkswagen»-ը. կա 5 վիրավnր Պուտինը միշտ անկեղծ է եղել մեր հանդիպումների ժամանակ․ նա ինձ հայտնել է, թե որտեղ են իր կարմիր գծերը․ Ուիթքոֆ